فایل استوری فروش ویژه آرشیو دانشجویی فایل استوری فایل استوری ارتباط با پشتیبانی فروشگاه ارزان سرا فایل استوری فایل استوری

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود پاورپوینت ديناميك پرواز

دانلود پاورپوینت  ديناميك پرواز
يكي از مباحث اصلي در پرواز وسايل پرنده( اعم از هواپيما، موشك، هليكوپتر و ...) ديناميك پرواز است. اين مبحث شامل سه موضوع اصلي زير مي‌باشد:
الف- كارايي يا عملكرد پروازي(Performance)
ب- پايداري و كنترل (Stability & Control)
ج- آيرو الاسيسيته (Aeroelasticity)
در مباحث كارايي عمدتا تعادل نيروها مد نظر بوده و موضوعات در محدوده زماني ساعت بررسي مي‌گردد.
در مبحث پايداري و كنترل عمدتا تعادل گشتاورها مد نظر مي‌باشد و موضوعات در محدوده زماني ثانيه بررسي مي‌گردد.
در مبحث آيرو الاسيسيته، بحث سازه‌اي وسيله پرنده بررسي شده و نيروهاي اينرسي نيز در كنار تعادل و گشتاورها منظور مي‌شوند.
ديناميک پرواز را می‌توان شاخه‌ای از مکانيک کاربردی دانست که به بررسی چگونگی حرکت وسائل پرنده، در درون و برون جو می پردازد. منظور از وسيله پرواز هر سيستمی که بتواند بار مفيدی را از طريق فضا جابجا نمايد مي‌باشد.
وسيله پرنده بايد به گونه ای طراحی شود که در برابر وروديها، اعم از داخلی و يا خارجی، پاسخ رفتاری مناسبی داشته باشد و خلبان آن قادر باشد تا ماموريت و مانورهای لازم در يک پرواز را به طور مناسب، ايمن و بدون کوشش بيش از اندازه انجام دهد.
بحث پايداری و کنترل بر خلاف عملکرد پرواز، بيشتر به رفتار کوتاه مدت هواپيما در برابر وروديهای مختلف می‌پردازد، هر چند که تبين لفظ کوتاه مدت در وسايل پرنده مختلف متفاوت است و به ماموريت و کلاس وسيله بستگی دارد.
مرکز ثقل Center of Gravity
1. توزيع وزن کل هواپيما در يک نقطه را مرکز ثقل ميگويند. به عبارت ديگر مرکز ثقل نقطه ايست که گويي تمام وزن هواپيما در آن نقطه متمرکز شده است و در صورتي که از طريق اين نقطه هواپيما را نگه داريم،هواپيما کاملا" متعادل و بالانس خواهد بود.
2.هنگامي که يک هواپيما مانور ميدهد،در واقع، در حال گردش پيرامون نقطه مرکز ثقل است.
زاويه حملهAngle of Attack
تعریف: زاويه حمله كه آنرا با نماد    آلفا نشان مي دهند ، اصطلاحي در آيروديناميك مي باشد كه بيان كننده زاويه برخورد بين وتر يك ايرفويل و بردارهاي سرعت حركت نسبي هوا مي باشد.
در هوانوردي ، زاويه حمله براي تشريح زاويه بين وتر يك بال و بردارهاي حركت نسبي هوا كه به بال برخورد مي كنند استفاده مي شود.
شامل 16 اسلاید powerpoint
 
 

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_868706_5518.zip204.6k

دانلود پاورپوینت گیاهان عجیب

دانلود پاورپوینت گیاهان عجیب گیاهان برای حفظ بقای خود، مجبور به سازگار شدن با محیط اطرافشان هستند. برخی از گیاهان عادت رشد، شکل و اندازه متفاوتی دارند. ما برای یافتن گیاهان عجیب به سراسر دنیا سفری می کنیم و نمونه هایی از این گیاهان را به شما معرفی می کنیم. گیاهان عجیبی که دنبالشان هستیم عبارتند از: گوشت خوار ها، گیاهان متحرک، گیاهانی که در حالت خشکیده نیز زنده اند، گیاهان خفه کننده، گیاهانی که بوی عجیب می دهند، گیاهانی که ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات پیش رو در اجرا و بهره برداری از سدها و شبکه های آبیاری و زهکشی

دانلود پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات پیش رو در اجرا و بهره برداری از سدها و شبکه های آبیاری و زهکشی اجرای پروژه : بایدها و نبایدها سد مانعی راهگشا پوشیده بودن 70 درصد سطح زمین از آب: 97/5 درصد آب شور   2/5  درصد آب شیرین از 2/5 درصد آب شیرین 68/9 درصد پوشش برف و یخچالهای غیر قابل انتقال 30/8 درصد آب زیرزمینی  0/3 درصد آبهای سطحی جمع آوری و مدیریت بخشی از 39 درصد آب هرز رونده با قدمتی 5000 ساله نشان دهنده اهمیت آن چالشهای عمده بحران کمبود آب و فقر آب در برخی حوزه ها : تامی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود پاورپوینت شناخت لوله و اتصالات

دانلود پاورپوینت شناخت لوله و اتصالات تفاوتهای لوله و تیوب تیوبها از قطر1 / 32اینچ تا 12  اینج ساخته میشوند. هزینه ساخت تیوبها در مقایسه با لوله ها بیشتر است. ضخامت دیواره تیوبها از لوله ها کمتر است. دیواره داخلی تیوبها نرم و یکنواخت است به همین دلیل جریان سیال در تیوبها بدون تلاطم صورت میگیرد. مقاومت در برابر خوردگی تیوبها معمولا بیشتر از لوله هاست. تيوب اغلب توسط قطر خارجي و ضخامت جداره شناسايي مي شود شناسایی لوله ها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس