فروش ویژه آرشیو دانشجویی فایل استوری ارتباط با پشتیبانی فروشگاه فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری ارزان سرا

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله اثرات محروميت از پدر بر روي فرزندان

دانلود مقاله اثرات محروميت از پدر بر روي فرزندان

خانواده اي متعادل است که در آن 2 رکن و 2 استوانه وجودي يعني مادر و پدر حاضر باشند و همچون دو کفه ترازو وضعي متوازن و متعادل پديد آورند.
مطمئنا اگر يکي از اين دو کفه غايب باشند، تربيت کودک دچار عارضه خواهد شد.

در گذشته يتيمي و بي پدري وجود داشت ، اما مرگ باعث آن مي شد نه طلاق ، جدايي و ترک اعضاي خانواده ، اما متاسفانه فقدان پدر در عصر ما يکي از غيرمنتظره ترين و عجيب ترين وقايع اجتماعي است. اين شرايط موضوعي که کمتر مورد توجه قرار مي گيرد چگونگي رابطه مادر و کودک است.

اثرات حضور پدر در خانواده بسيار زياد است و براي اين که به اهميت اين نقش مهم بيشتر پي ببريم ، کافي است بدانيم تصور کودک از پدر چيست. او پدر را مسوول خانه ، عامل ايجاد نظم و امنيت ، عامل اجراي قانون و انضباط و سر و سامان دهنده امور زندگي مي شناسد. پدر روح وجودي خانواده است ، چراغ منزل است. حضور پدر در خانواده عامل رشد و دليلي براي چرخيدن امور خانواده براساس نظم و قاعده است. در سايه حضور او هر کس مي داند چه کند و به انجام وظيفه خود مي پردازد. هيچ کس حق تخطي از مرز و تجاوز از حدود را ندارد و همه بايد در مرز قواعد خانه سير کنند.

پدر براي کودک همدم ، همبازي ، رفيق و مانوس است. کودک حضور او را براي خود مغتنم مي داند و در کنارش احساس غرور و سرافرازي دارد. با سخنان او مي خندد، مي آموزد و از طرز برخورد او با همسر راه و روش زندگي را درک مي کند. حضور پدر سبب ايجاد شخصيت سالم در کودک مي شود و ناسازگاري و رفتارهاي ضداجتماعي او را از ميان مي برد.

با استفاده از رهبري هاي پدر در راه و رسم درست گام مي نهد و به تکميل و تکامل خود مي پردازد. احساس امنيت مي کند و به زندگي دلگرم مي شود.

شامل 11 صفحه فایل word قابل ویرایش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
magaleh_613736_3126.zip14.2k

دانلود تحقیق اثرات روانشناسی تشویق و تنبیه بر تربیت دانش آموزان

دانلود تحقیق اثرات روانشناسی تشویق و تنبیه بر تربیت دانش آموزان تشویق و تنبیه دو روش تربیتی و از اجزاء لاینفک فرآیند تعلیم و تربیت بوده و استفاده از آن هم در تعلیم و تربیت رسمی و مدرسه و هم در تعلیم و تربیت رسمی و خانواده معمول و رایج بوده است. تاریخ بکارگیری تشویق وتنبیه واستفاده از آنها به عنوان شیوه هایی برای تربیت انسان شاید به قدمت تاریخ و تعلیم و تربیت باشد ، چرا که هر جا نشان و اثری از تعلیم وتربیت یافت می شود می توان اثر و نشانی از تشویق و تنبیه را نیز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

دانلود مقاله درباره افسردگی

دانلود مقاله درباره افسردگی بیماری افسردگی اکثراً برور نمی کند و اغلب هم به طور شدید. شخص افسرده زمان حال را سخت و دشوار احساس می کند. در برابر گذشته احساس گناه می کند و از آینده وحشت دارد. افسرده در برابر رنج های خود مستأمل و بیچاره هستند انزوا و تنهایی آنها همچنان تشدید می شود و در اثر آن در جدی افسردگی بالا می رود، چاره جویی در این باره خیلی ضروری است و گاه حتی تأخیر در آن به قیمت جان بیمار تمام می شود پزشکان تجربیات بسی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود تحقیق درباره ازدواج

دانلود تحقیق درباره ازدواج نقش عوامل اجتماعی  : یکی از عواملی که موجب اختلاف در زندگی زناشویی می شود، عامل اجتماعی است . پسری که در یک خانواده اشرافی بزرگ شده و برای خود حیثیت اجتماعی قایل می باشد ؛ ممکن است با یک دختر از یک خانواده کارگر به علل مختلف از قبیل زیبایی و یا همشاگردی بودن در دانشگاه ازدواج نماید . ابتدا ممکن است این موضوع مشکلی ایجاد نکند ، ولی به تدریج امکان دارد ؛ معاشرت پدر ، مادر و خانواده شوهر بدین عل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس