فروش ویژه آرشیو دانشجویی فایل استوری ارتباط با پشتیبانی فروشگاه فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری ارزان سرا

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله درباره سرطان کلیه

دانلود مقاله درباره سرطان کلیه

سرطان کلیه سرطان است که منشاء در کلیه ها می باشد. کلیه ها دو لوبیا شکل اندام ، هر یک به اندازه مشت خود را. آنها پشت سر اورگانهای داخل شکم خود ، واقع شده است با یک کلیه در هر طرف ستون فقرات شما.

در بزرگسالان ، شایعترین نوع سرطان کلیه کارسینوم سلول کلیوی می باشد. انواع دیگر کمتر شایع سرطان کلیه می تواند رخ دهد. کارسینوم سلول انتقالی ، که تحت تاثیر قرار می گیرد ، همچنین می تواند در کلیه ها آغاز خواهد شد. کودکان بیشتر در معرض ابتلا به نوعی سرطان کلیه به نام تومور ویلمز.

بروز سرطان کلیه به نظر می رسد به آن افزوده می شود ، در هر صورت معلوم نیست چرا. کلیه سرطان ها بسیاری از آنها در مراحل برای سایر بیماری ها یا شرایط شناسایی شده است. تکنیک های تصویر برداری مانند توموگرافی کامپیوتری (سی تی) در حال استفاده بیشتر ، که ممکن است به کشف سرطان کلیه بیشتر منجر شود.

علائم

سرطان کلیه به ندرت با علائم و نشانه ها را در مراحل اولیه آن است. در مراحل بعد ، کلیه علائم و نشانه های سرطان عبارتند از :

 • خون در ادرار خود ، که ممکن است به نظر می رسد رنگ صورتی ، قرمز و یا رنگی ماده شیرینی که از برگ ومیوه کولا گرفته میشود
 • کمر درد فقط در زیر دنده ها که می زنه نمی دور
 • کاهش وزن
 • خستگی
 • تب متناوب

وقتی که برای دیدن یک دکتر
قرار ملاقات با دکتر خود در صورت داشتن هرگونه علائم یا نشانه های مداوم است که شما نگران باشید.

علل

این روشن نیست که چه چیزی منجر به کارسینوم سلول کلیوی . پزشکان می دانند که سرطان کلیه شروع می شود زمانی که برخی از سلول های کلیه به دست آوردن جهش در دی ان ای آنها. جهش به سلول ها به سرعت در حال رشد و تقسیم. سلول های غیر طبیعی انباشته شدن فرم تومور است که می تواند فراتر از کلیه ادامه یافته است. برخی سلولها و می تواند شکسته شدن و گسترش (متاستاز) به بخشهای دور از بدن است.

عوامل خطر

عوامل است که می تواند خطر ابتلا به سرطان کلیه را افزایش عبارتند از :

 • قدیمی تر سن خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد شما از کلیه شما به عنوان سن.
 • در حال مرد بودند. در مردان بیشتر احتمال ابتلا به سرطان کلیه است.
 • سیگار کشیدن. سیگاری ها بیشتر خطر ابتلا به سرطان کلیه از غیر سیگاری نسبت به انجام دهند. خطر کاهش می یابد بعد از اینکه شما را ترک کنید.
 • پیشگیری و درمان چاقی. افرادی که چاق هستند با وزن بالاتر از خطر ابتلا به سرطان کلیه نسبت به افرادی که به طور متوسط در نظر گرفته.
 • فشار خون بالا (فشار خون). فشار خون بالا را افزایش می دهد و خطر سرطان کلیه ، اما چرا که نه روشن است.
 • شامل 8 صفحه فایل word قابل ویرایش

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
magaleh_610818_4154.zip9.6k

دانلود مقاله تاثیر شیوه های فرزند پروریِ والدین بر شخصیتِ اجتماعی و فرهنگی جوانان

دانلود مقاله تاثیر شیوه های فرزند پروریِ والدین بر شخصیتِ اجتماعی و فرهنگی جوانان انسانها در بَدو تولد مانند کاغذ سفیدی هستند که هنوز چیزی بر روی آن نوشته نشده است. (راموز, ۱۹۷۶ : ۱۱۹) هر آنچه که ما بر روی آنها بنویسیم, در آینده همان را خواهیم خواند. به عبارت دیگر، شخصیتِ اجتماعی و فرهنگیِ فرزندان توسط : خانواده، مدرسه، رسانه ها و محیط های اجتماعی دیگر ساخته می شود. یعنی, قاعدتا شکل، فرم و محتویِ هر کدام از این منابع, نسبتا مشابه شکل, فرم و محتویِ شخصیتِ روانی، اجتماعی و هویت ف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله درمان COPD، علل انواع، نشانه ها، درمان دارویی

دانلود مقاله درمان COPD، علل انواع، نشانه ها، درمان دارویی بیماری مزمن انسدادی ریه می باشد اشاره به بعضی از بیماری های ریوی دارد که در آن ریه آسیب می بنید و تنفس سخت و دشوار می شود و در دراز مدت ایجاد می شود بیماری مزمنی است که در آن لوله های هوای که در داخل و خارج ریه های شماست که راه های هوایی نام دارد و در برابر عبور هوا مسدود می شود و تنفس دشوار و سخت است. در تعریف دوم در شرایط مزمن بیماری ها COPD مورد استفاده قرار می گیرد. برونشیت مزمن و آمفیزم که م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود تحقیق درباره بیماری لیشمانیوز

دانلود تحقیق درباره بیماری لیشمانیوز بیماری لیشمانیوز در مناطق گرمسیری آمریکا، آفریقا، شبه قاره هند و در نواحی نیمه گرمسیری آسیای جنوب غربی و ناحیه مدیترانه آندمیک می باشد. این اختلال شامل گروهی از بیماریها با تظاهرات بالینی و   عواقب بهداشتی بسیار متنوع است (از ضایعات بد شکل خودبخود بهبود یابنده   در تعداد اندکی از افراد تا اپیدمی های شدید با میزان مرگ و میر بالا ) تعداد افراد آلوده در دنیا دوازده میلیون نفر تخمین ز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس