فایل استوری فروش ویژه آرشیو دانشجویی فایل استوری فایل استوری ارتباط با پشتیبانی فروشگاه ارزان سرا فایل استوری فایل استوری

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود پاورپوینت مدیریت زمان

دانلود پاورپوینت مدیریت زمان

اساس مدیریت زمان بر براثر بخشی اوقات استوار است و می توان گفت تنها رمز موفقیت آدمی تسلط بر زمان می باشد .

در مدیریت زمان از روش هایی استفاده می شود که به انسان ها ا ین   امکان را می دهد که با صرف حد اقل وقت وزمان بیشترین و بهترین نتایج را به دست آورد .

مدیریت  زمان به مدیران قدرت و شهامت تفویض اختیار می دهد که در نهایت به بهروه وری و کارایی موثر می انجامد .

مدیر باید برای پرداختن به مسائل مهمتر با تمام وجود میل به آزاد کردن وقت

خود داشته باشد و در ادامه از ابزار مناسب برای مدیریت آن استفاده نماید .

در این مقاله سعی شده است به ضرورت به کار گیری مدیریت زمان توسط مدیران واصول و مراحل مختلف آن وآسیب شناسی و تکنیک های مدیریت زمان پرداخته شود.

تعاریفی از  مدیریت زمان

سیستمی است که به ما اموزش میدهد چگونه قرارهای سازمانی مان را ، یادداشت هایمان را و وظایفی که نیازمند به ان هستیم انجام دهیم.

مدیریت زمان عبارت است از کلیه مهارت هایی که غالبا افراد می آموزند تا بر اساس این مهارت ها بتوانند در زمان مشخص مسئولیت خودشان را به نحو احسنت انجام دهند .

ودر تعریف کامل تری مدیریت زمان یعنی اینکه کنترل زمان و کار خویش را به دست گرفته اجازه ندهیم امور و حوادث ماراهدایت کنند

اهمیت و ضرورت مدیریت زمان :
در مباحث مدیریت موضوع بهره وری زمان انجام کارها واستفاده صحیح  اززمان و زندگی کردن با نگرش صرفه جویانه به زمان است . زمان با ارزشمند ترین سرمایه موجود در نزد هرفرد – گروه و سازمان است که با دیگر سرمایه ها قابل مقایسه نیست . برای اینکه ما توازنی در برنامه هایمان داشته باشیم نیاز داریم تا زمان خود را سازماندهی کنیم . زمان تنها یک عامل ثانویه در مدیریت زمان به شمار می آید، زیرا که عامل اساسی در مدیریت زمان واقعی باید اولویت های شخصی ما باشد، افراد بر اساس محیطی که در آن رشد کرده و تربیت شده اند، یک چرخه بهره وری دارند و در ساعاتی از روز از بیشترین راندمان کاری برخوردارند و ما باید این ساعات را برای خود مشخص کنیم.

اصول مدیریت زمان :

هدف گذاری :

يك انسان موفق هيچ گاه بدون هدف دست به كار نمي زند. انسان بي هدف، كاملاً تابع حوادث و پيشامدهاست. كسي كه هدف روشن و مشخصي در زندگي دارد، پس از رسيدن به موفقيت، احساس خوشبختي و آرامش مي كند. اهداف شما، به ميل و خواسته ي خودتان مربوط است تا همت عالي چه باشد!

تعیین اولویت : پس از آن كه فهرست اهداف بلند مدت و كوتاه مدت شخصي، خانوادگي و     

حرفه اي خود را تهيه كرديد، ضروري است كه آن ها را به ترتيب اولويت معين انجام دهيد

رعایت اولویت :

تا زماني كه كار مهمتر و با درجه ي اولويت بالاتر، زمين مانده است، دست به كارهاي كم اهميت تر نزنيم.
مديريت زمان = هدف گذاري + تعيين اولويت + رعايت اولويت

شامل 20 اسلاید powerpoint


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1728804_1931.zip78.6k

دانلود پاورپوینت نظریه ها و مدل های کیفیت در سازمانها

دانلود پاورپوینت نظریه ها و مدل های کیفیت در سازمانها مسائل امروز سازمانها با راه حل های دیروز حل شدنی نیست و پیش بینی آینده مشکلات آتی را حل نمیکند.امروزشرایط محیطی و قواعد بازی به حدی بی رحم ، پیچیده و نامطمئن گردیده که سازمان ها دیگر نمیتوانند با تغییرات سطحی و ظاهری در ساختارها ،روش ها و سیستم ها حیات بلند مدت خود را تضمین کنند. لذا سازمان های امروزی باید چنان نگرشی در اذهان مدیران و کارکنان خود به وجود آورند که آینده ای وجود ندارد،بلکه باید آن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,000 تومان

دانلود پاورپوینت نقش سیستم بانکی در بازارهای پولی و مالی

دانلود پاورپوینت نقش سیستم بانکی در بازارهای پولی و مالی بازار مالی بازاری است که در آن منابع مالی مازاد به کسانی که کسری یا کمبود بودجه دارند منتقل می شود.                                              در طیف گسترده عبارت است از م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت نقش تسهيلات پولي ومالي درگسترش بنگاههاي كوچك

دانلود پاورپوینت نقش تسهيلات پولي ومالي درگسترش بنگاههاي كوچك سرمايه گذاري مستمر لازمه رشد و توسعه در هر اقتصاد پويايي است . در اين راستا اعتبارات و تسهيلات بانكي به متقاضيان طرح ها و پروژه ها يكي از مهمترين منابع داخلي براي سرمايه گذاري محسوب ميگردد. از اينرو با اتخاذ سياستهاي پولي صحيح و بكارگيري ابزارهاي پولي مناسب ميتوان پس اندازهاي بخش خصوصي را به صورت كارآمد تجهيز و به سمت فعاليتهاي مولد هدايت كرد. كشورها از لحاظ اقتصادي به 5 گروه تقسيم بندي مي گرد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس