فروش ویژه آرشیو دانشجویی فایل استوری ارتباط با پشتیبانی فروشگاه فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری ارزان سرا

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود پاورپوینت شکل دادن فلز

دانلود پاورپوینت شکل دادن فلز

عمل شکل دادن فلز نظير کشش عميق عبارتست از امتداد وکشيدن ورقه هاي مسطح براي توليد اشکال با سطح مرکب . عمليات شکل دادن ساده ، از قبيل شکل دادن نوردي يا شکل دادن با ترمز پرسي تنها شامل عمل خمکاري مي شوند، در صورتيکه ساير عمليات شکل دادن نظير شکل دادن چرخشي برشي به جريان فلزي و تغيير ضخامت فلزي قابل ملاحظه اي نياز دارند.

شکل دادن نوردي پيوسته

شکل دادن نوردي پيوسته به روش شکل دادن تسمه نوارها گفته مي شود.اين فرايند عملا ً اتوماتيک است.عمل ساخت ابزار و آماده سازي مناسب ماشين آلات تنها يک بار انجام مي شود. در شکل دادن نوردي پيوسته هزينه هاي حمل،قدرت وآزمايشگاهي به نحو قابل توجهي کمتر از هزينه هاي شکل دادن با اهرم پرسي است.
کشيدن
کشيدن فرايندي است که براي توليد مفتولهاي فلز ورقی و قطعات فلز ورقی انحناء دار مرکب به کار می رود.
به عنوان مثال می توان قطعات زیر را نام برد:
لوله های بدون درز،ماهی تابه ها ،طشت ها،ظروف حلبی،قطعات سقف اتومبیل،پوکه های فشنگ
ورق فلزی حداقل در یک جهت کشیده شده ودر جهات دیگر فشرده می شود .
شکل دادن با بستر لاستیکی
در شکل دادن با تشک لاستیکی، قطعه کار را بین ماتریس پایینی و یک تشک لاستیک لایه ای در یک ظرف متصل به کوبه بالایی نگهداری می شود. تحت فشار 1000تا 2000 psi،لاستیک باسانی جریان پیدا می کند ،و با اعمال نیروی هیدرو دینامیکی صفحه خام در اطراف ماتریس شکل می گیرد .
مارفرمینگ
مارفرمینگ، برای کشش های عمیق تر از فرایند تشک لاستیکی و دارای چین خوردگی کمتر به کار می رود.فشار نگه دارنه قطعه خام بطور اتوماتیک بوسیله سیال هیدرولیکی تنظیم می شود.
هیدرو فرم
فرایند هیدروفرم برای کشیدن عمیق قطعات دارای اجزاءتیز مناسب است.
در این فرایند از یک دیافراگم پلاستیکی خم شویی استفاده می شود که بوسیله فشار روغن تقویت می شود.سر پوش گنبدی شکل پایین آورده می شود تادیا فراگم بتواند قطعه کار نشده را بپوشاند و سپس فشار اولیه روغن اعمال می شود. وقتی سنبه بال آورده می شود فشار روغن فلز را شکل می دهد.
شامل 31 اسلاید powerpoint

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1436549_4812.zip884.2k

دانلود پاورپوینت مديريت مالي 2

دانلود پاورپوینت مديريت مالي 2 مديريت دارايي هاي جاري مقدمه : براي بسياري از شركتها سهم سرمايه گذاري در دارايي هاي جاري از كل دارايي ها بيش از 50% است . مديريت دارايي هاي جاري بيشتر از مديريت هزينه ماشين آلات و تجهيزات نيازمند دقت است . سه جنبه هريك از دارايي ها : 1- ويژگيهاي اصلي دارايي مورد نظر و چگونگي كاربرد آن در شركت 2- هزينه و فايده سرمايه گذاري در دارايي ها 3- مخاطره سرمايه گذاري در دارايي ها اصول سرمايه گذاري ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

دانلود پاورپوینت مدیریت مالی (1)

دانلود پاورپوینت مدیریت مالی (1) تفاوت مدیریت مالی و حسابداری : حسابداری فرایند جمع آوری اطلاعات است که با ثبت و گزارشگری سروکار دارد ولی مدیریت مالی فرایند مدیریت و تصمیم گیری در مورد مسائل مالی است. تفاوت مدیریت مالی و اقتصاد : اقتصاد در مورد کل صنعت و یا کشور دست به پیش بینی می زند ولی مدیریت مالی در سطح یک بنگاه فعالیت می نماید. شاخه های مدیریت مالی: 1- مالیه عمومی : مدیریت مسائل مالی بخش دولتی 2- تحلیل اوراق بهادار و سرم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت ابزارهاي مالي در بازار سرمايه

دانلود پاورپوینت ابزارهاي مالي در بازار سرمايه ابزارهاي مالي مشتقه در بازار سرمايه هدف از اين مقاله بيشتر تشريح ابزار مشتقه و طراحي ابزار نوين براي بازار سرمايه است. شايان ذكر است كه اين ابزارهاي مالي در بسياري از نقاط دنيا سخت مورد توجه افكار عمومي واقع شده و اميد است كه در آينده نزديك بتوان از اين ابزار در بازار سرمايه ايران نيز بهره گرفت. مشتقه: گونه اي از ابزار مالي است كه فقط، متخصصان فن، از چندوچون عملكرد آنها آگاهي كامل دارند و معمو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس